Wiosna w TVN: „Diagnoza” we wtorki, „Agent – Gwiazdy” w środy

W wiosennej ramówce stacja TVN zmieniła dzień emisji trzeciego sezonu reality-show „Agent – Gwiazdy”, które teraz będzie można oglądać w środy, począwszy od 21 lutego br. Bez zmian pozostanie emisja serialu „Diagnoza”- we wtorki.

„Agent – Gwiazdy” to reaktywowana wersja pierwszego reality-show w Polsce, który TVN nadawał w 2000 roku. W programie występuje 14 gwiazd, które wykonują różne zadania, próbując wytypować tytułowego „Agenta”, psującego im szyki. W nowych odcinkach rywalizować będą: Ilona Ostrowska, Ryszard „Peja” Andrzejewski, Maciej Myszkowski, Julia Wróblewska, Michał Mikołajczak, Tomasz Ciachorowski, Piotr Świerczewski, Beniamin Andrzejewski, Maja Włoszczowska, Anna Skura, Karolina Ferenstein-Kraśko, Jan Kuroń, Anna Lucińska i Victor Borsuk. Trzecia odsłona rozgrywa się w Hong Kongu i na wyspie Bali, a prowadzi ją Kinga Rusin. Premierę programu w TVN zaplanowano na środę 21 lutego br. o godz. 21.30, czyli dzień później niż do tej pory. W ubiegłym roku w tym paśmie TVN pokazywał serial kostiumowy „Belle Epoque”, którego zabraknie w tej ramówce.

Stacja zdecydowała się przesunąć reality „Agent – Gwiazdy” na środowy wieczór, ponieważ we wtorki o godz. 21.30 widzowie będą oglądać drugi sezon serialu medycznego „Diagnoza”, który został wprowadzony jesienią. Produkcja poprawia wyniki TVN we wtorkowym prime-time’ie i dlatego właśnie tam ją pozostawiono.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger