„Ucho Prezesa” debiutuje w telewizji. Gdzie i kiedy emisja?

Już w ten weekend na antenie Telewizji WP zadebiutuje popularny w internecie serial „Ucho Prezesa”. W niedzielę (21 stycznia 2018 roku) o godz. 20.00 stacja wyemituje dwa odcinki pierwszej serii, kolejne dwa – w poniedziałek.

„Ucho Prezesa” błyskawicznie zdobyło popularność, m.in. dzięki sprawnej reakcji na wydarzenia w polskiej polityce. Serial, to nie tylko doskonała kreacja Roberta Górskiego, ale również kilkudziesięciu innych artystów brawurowo odgrywających role ministrów i polityków z niemal wszystkich ugrupowań.

Twórcą serialu są Robert Górski i Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków w serwisie YouTube to około 2 mln. Najpopularniejszy, premierowy odcinek zyskał prawie 10 mln wyświetleń.

Najpopularniejszy serial komediowo-polityczny w Polsce dotychczas publikowany był wyłącznie w Internecie. Telewizja WP otrzymała od platformy Showmax wyłączne prawa telewizyjne nadawania 16 odcinków pierwszego sezonu i 14 odcinków drugiego. Umowa przewiduje również współpracę przy emisji kolejnych serii Ucha Prezesa.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger