Beata Tyszkiewicz odchodzi z jury „Tańca z gwiazdami”

W najbliższej edycji show „Taniec z gwiazdami” w Polsacie w jury nie będzie już zasiadała Beata Tyszkiewicz. Powodem są jej problemy zdrowotne. – Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z Gwiazdami” – uzasadnia aktorka. – Drzwi na plan „Tańca z Gwiazdami” będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte – zapewnia Nina Terentiew. Nadawca nie podał jeszcze, kto zastąpi Tyszkiewicz w jury programu.

W maju ub.r. Beata Tyszkiewicz doznała zawału, przeszła zabieg udrożnienia tętnicy wieńcowej. W komunikacie prasowym Polsat podkreśla, że Rinke Rooyens, producent „Tańca z Gwiazdami” jak co roku spotkał się z Beatą Tyszkiewicz i zaprosił ją osobiście do programu. Aktorka podjęła jednak decyzję o rezygnacji z udziału w show: – Zdecydowałam się wziąć odpoczynek od „Tańca z Gwiazdami” – powiedziała.

– Tak jak wszyscy, kocham panią Beatę i zaproponowałem jej nawet, że specjalnie dla niej możemy wszystko dopasować na planie, żeby mogła spędzać w studiu jak najmniej czasu. Niestety, mimo naszych najszczerszych chęci, nie udało się pani Beaty przekonać – zapewnia Rinke Rooyens.

– Drzwi na plan „Tańca z Gwiazdami” będą dla Pani Beaty Tyszkiewicz zawsze w Polsacie otwarte. Jestem pewna, że spotkamy się jeszcze nie raz na planie naszych produkcji. Wszyscy życzymy pani Beacie dużo zdrowia! – podkreśla Nina Terentiew, dyrektor programowa Telewizji Polsat.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger