Kacper Kuszewski nowym jurorem „Twoja twarz brzmi znajomo”

Aktor Kacper Kuszewski znajdzie się w jury dziewiątej edycji rozrywkowego show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zastąpi Bartłomieja Kasprzykowskiego, który odszedł z programu.

Kuszewski był jednym z ośmiu uczestników emitowanej jesienią br. ósmej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Został on zwycięzcą tej serii produkcji. Oprócz wspomnianego Kacpra Kuszewskiego w kolejnej edycji uczestników ponownie będą oceniać: Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski i Katarzyna Skrzynecka. Program nadal poprowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

To Bartek Kasprzykowski zdecydował, że chce zakończyć swoją przygodę z programem. Odejście tłumaczył tym, że chce więcej pracować w swoim zawodzie jako aktor. Również sam Kasprzykowski odniósł się do informacji na temat swojego odejścia z programu.

– Tak, to prawda, choć to nie jest łatwa decyzja, kiedy się rezygnuje z tak wyjątkowego programu – powiedział Bartek Kasprzykowski.

Co ciekawe, aktor miał interesującą propozycję, kto mógłby go zastąpić w fotelu jurora. I jak się właśnie okazało: trafił w dziesiątkę.

– Gdyby ode mnie zależało, to widziałbym w tej roli Kacpra Kuszewskiego, który cały czas się rozwija, szlifuje swój talent i wzbudza sympatię, co w tym programie jest bardzo ważne. Kacper ma ode mnie zawsze dziesiątkę.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger