Canal+ i HBO w ofercie Player+

W ofercie serwisu Player.pl (Grupa TVN) pojawiły się pakiety Player+ ze stacjami Canal+ (kosztuje 80 lub 100 zł miesięcznie) i HBO (kosztuje dodatkowo 25 zł miesięcznie). Osobno można też kupić dostęp do Canal+ Seriale. – Dzięki strategicznej współpracy z platformą nc+ stworzyliśmy najlepszy legalny serwis VOD i TV w Polsce – przekonuje Maciej Maciejowski, członek zarządu TVN.

Stacje Canal+ znajdują się w osobnym pakiecie zawierającym łącznie 21 kanałów – oprócz tych z oferty Canal+ (Canal+, Canal+ Film, Canal+ Sport, Canal+ Sport2, Canal+ Discovery, Canal+ Seriale, Canal+ Family Canal+1 i Canal+ Now) są tam stacje z pakietu Start Extra (m.in. niektóre stacje tematyczne nc+). 30-dniowy dostęp do pakietu kosztuje 80 zł.

Stacje Canal+ dodano też do pakietu Max obejmującego 37 kanałów (także stacje tematyczne nc+ i trzy kanały Eleven Sports – uruchomiony właśnie czwarty przez pierwsze trzy miesiące będzie dostępny tylko dla klientów nc+). Cena 30-dniowego dostępu do pakietu Max to 100 zł.

Dodatkowo do pakietów Start Extra i wyższych można teraz dokupić ofertę z Canal+ Seriale i biblioteką VoD Canal+ (co kosztuje 15 zł za 30 dni) oraz z trzema stacjami HBO i ich biblioteką VoD (cena: 25 zł za 30 dni).

Pozostałe pakiety na Player.pl to: Start za 10 zł za 30 dni, Start Extra (zawiera m.in. 12 stacji, w tym kanały tematyczne Grupy TVN i nc+) za 20 zł oraz Best TV (z 40 kanałami, m.in. z oferty TVN, nc+, Discovery i Eleven Sports) za 40 zł. Klienci korzystający z pakietów Player+ z kanałami nc+ będą zaliczani do bazy abonenckiej platformy nc+.

– Dzięki kontynuacji strategicznej współpracy z TVN wprowadzamy dziś na rynek unikalną ofertę OTT, która pozwoli na dotarcie do nowej grupy użytkowników o specyficznych wymaganiach. Włączenie do oferty Player+ kanałów premium Canal+ i bogatej biblioteki Canal+ VOD to prawdziwa rewolucja na polskim rynku usług telewizyjnych i VOD – mówi Manuel Rougeron, prezes i dyrektor generalny nc+.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger