QYou Polska wystartuje w listopadzie

QYou Media rozpoczął współpracę z Mediakraft TV, polską filią Mediakraft Networks, aby uruchomić QYou Polska w ramach usługi OTT Play Now. Owocem tej współpracy będzie pierwsza w pełni zlokalizowana wersja QYou, która ruszy w listopadzie 2017 roku. Ta całodobowa stacja wystartowała w naszym kraju już w zeszłym roku. Teraz doczeka się polskiej wersji. 

Umowa przewiduje, że QYou stworzy w pełni zlokalizowaną na polski rynek wersję kanału z udziałem prezenterów z Polski i treściami Mediakraft TV. QYou Polska ma generować nowy strumień przychodów dla twórców podlegających pod Mediakraft TV, zapewniając im dostęp do nowych sponsorów i reklamodawców.

– Kiedy QYou wkroczył na polski rynek w ubiegłym roku, szybko okazało się, że jest to region o ogromnym potencjale wzrostu, ponieważ istnieje tam duże zapotrzebowanie na wideo online, szczególnie wśród młodszych widzów – powiedział Curt Marvis, dyrektor generalny i współzałożyciel QYou Media. – Partnerstwo z Mediakraft TV daje nam możliwość skorzystania z tego apetytu i budowania kanału koncentrującego się na wyjątkowej i fascynującej kulturze w Polsce. Rosnący popyt na wideo online powoduje obecnie większe zapotrzebowanie nadawców na regionalizację treści i dlatego jest to strategia, którą w nadchodzących miesiącach chcemy zastosować na innych rynkach.

Mediakraft TV w Polsce jest wydawcą oraz producentem autorskich programów takich jak Ponki, Topowa Dycha, Biuru, Topowe Teorie Spiskowe, Zajegranie, Tylko Kino, Tylko Historia oraz wiele innych. W Mediakraft TV można znaleźć programy z dziedzin rozrywki, kultury, sportu oraz innych.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger