TV Puls wyemituje na żywo „Kabaretobranie 2017”

W sobotę, 5 sierpnia 2017 roku odbędzie się „Kabaretobranie 2017” czyli IX Zielonogórska Noc Kabaretowa. Wydarzenie na żywo – po raz pierwszy – transmitować będzie Telewizja Puls.

„Kabaretobranie” czyli Zielonogórska Noc Kabaretowa to jedno z najbardziej znanych i rozpoznawalnych wydarzeń rozrywkowych w Polsce, które co roku odbywa się w Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze.

W tym roku hasłem przewodnim kabaretowego wydarzenia jest „Nowa klasa”, a swoje skecze zaprezentują m.in. Jerzy Kryszak, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju, Stanisław Tym, Formacja Chatelet, Kabaret Chyba i Wojtek Fiedorczuk. Gospodarzem wieczoru będzie Kabaret Rewers. Transmisja z IX Zielonogórskiej Nocy Kabaretowej na żywo na antenie kanału TV Puls rozpocznie się w sobotę, 5 sierpnia br. o godz. 20.05.

W ostatnich latach „Kabaretobranie” oglądać można było na antenie Telewizji Polsat. Zielonogórska Noc Kabaretowa to już druga cykliczna kabaretowa impreza, którą Telewizja Puls przejęła od innego nadawcy.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger