Paulina Chylewska odchodzi z TVP

Kolejne zmiany w telewizji publicznej.. Po ponad 20 latach pracy z widzami TVP żegna się znana dziennikarka Paulina Chylewska.

„21 lat – to szmat czasu! W Telewizji Polskiej stawiała pierwsze kroki, to tu Jej kariera dziennikarska nabrała rozpędu. Lubiana przez widzów, koleżanki i kolegów oraz szefów – Paulina Chylewska rozpoczyna nowy etap w swoim życiu zawodowym – czytamy na facebookowym profilu TVP1.
Paulina Chylewska na antenie TVP zadebiutowała w 1996 roku prowadząc programy dla młodych widzów, wśród nich m.in. „Rower Błażeja”. Następnie dziennikarka kojarzona była ze sportem, prowadziła m.in. serwisy sportowe w TVP1 oraz telewizyjne studia przy okazji różnych wydarzeń sportowych, w tym igrzysk olimpijskich. Przez wiele lat (2006-2013) współprowadziła morning show „Kawę czy herbatę” w TVP1. Była także współprowadzącą Wielkich testów TVP1″.


Dziennikarka nie zdradza swoich zawodowych planów. Nieoficjalnie mówi się, że po udziale w show „Taniec z gwiazdami” może rozpocząć pracę w telewizji Polsat.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger