TV Puls wyemituje na żywo Mazurską Noc Kabaretową

To już pewne. Po kilkunastu latach Mazurska Noc Kabaretowa znika z anteny TVP2, która cieszyła się dużą popularnością widzów. Już wiadomo, że tegoroczną edycję pokaże na żywo TV Puls.

Mazurska Noc Kabaretowa to jedna z największych, najbardziej prestiżowych imprez rozrywkowych w Polsce. Od 18 lat gromadzi miliony widzów przed telewizorami i tysiące na widowni, stając się liderem na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce. Emisję na żywo z tegorocznej Mazurskiej Nocy Kabaretowej przeprowadzi w sobotę 8 lipca (od godz. 20.00) TV Puls.

Mazurska Noc Kabaretowa idealnie wpisuje się w strategię Telewizji Puls – marki, która niesie moc emocji i rozrywki dla całej rodziny. Niezmiernie cieszymy się ze współpracy ze Stowarzyszeniem „PAKA”, które od lat intensywnie promuje sztukę kabaretową. Najlepsze skecze, gwiazdy mazurskiej sceny oraz wysoka jakość widowiska – to wszystko czeka widzów TV Puls już 8 lipca – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls.

W sobotę 8 lipca na deskach amfiteatru w Mrągowie wystąpią m.in. Ani Mru-Mru, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Ireneusz Krosny, Kabaret pod Wyrwigroszem, Ewa Błachnio i Muzikanty, Katarzyna Pakosińska, Formacja Chatelet, Ciach, Jurki, Antoni Gorgoń Grucha oraz Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn.


Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger