Sportklub HD, Cartoon Network HD i TNT HD w UPC Polska

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, włączył do swojej oferty trzy nowe kanały HD – Sportklub HD, Cartoon Network HD i TNT HD. Łącznie w telewizji cyfrowej operatora dostępnych jest już 114 kanałów HD.

Cartoon Network to jeden z popularniejszych kanałów telewizyjnych dla dzieci emitujący znane na całym świecie seriale animowane pełne humoru, akcji i przygód. Wśród największych przebojów stacji znajdują się: „Niesamowity świat Gumballa”, „Ben 10: Omniverse”, „Scooby-Doo! I Brygada Detektywów” i „Jeźdźcy smoków”, „Pora na przygodę” oraz „Zwyczajny serial”. Cartoon Network jest źródłem optymistycznych historii o przyjaźni i żartów.

Cartoon Network HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 670 (MediaBox) oraz 611 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.


TNT emituje największe hity filmowe oraz unikalne, własne produkcje serialowe, wśród których znajdują się znane tytuły takie jak: „Ostatni okręt”, „Falling Skies” i „Z premedytacją” oraz nowe propozycje, w tym: „Public Morals”, „Proof” i „Agent X”. Kanał oferuje także wybór popularnych filmów studia Warner Bros. i innych hollywoodzkich wytwórni, autorstwa najlepszych reżyserów.

TNT HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 486 (MediaBox) oraz 206 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

Sportklub to istniejący w Polsce od 2006 roku kanał należący do węgierskiego koncernu IKO Media Group. Na ofertę programową nadawcy składają się transmisje z najsilniejszych europejskich lig w piłce ręcznej (niemiecka Bundesliga i hiszpańska Liga ASOBAL), siatkówce (włoska Lega Pallavolo) oraz koszykówce (hiszpańska ACB i turecka BSL). Ofertę programową uzupełniają obszerne transmisje z austriackiej Bundesligi i Copa Libertadores – południowoamerykańskiego odpowiednika Ligi Mistrzów.

SportKlub HD w ofercie telewizji cyfrowej UPC Polska zastąpił wersję SD i dostępny jest w dekoderach na pozycjach 568 (MediaBox) oraz 512 (Horizon). Kanał wchodzi w skład pakietów Select i Max.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger