TVP1 kręci drugi sezon serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. Premiera jesienią

Rozpoczęły się zdjęcia do drugiej serii obyczajowo-komediowego serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. Dalsze losy głównych bohaterek: Poliny, Swiety, Uliany i Olyi widzowie zobaczą już jesienią w Jedynce.

Wzruszające i zabawne perypetie „Dziewczyn ze Lwowa” będą się przeplatać z wątkami kryminalnymi. Pojawią się też nowi bohaterowie.

Co czeka tytułowe dziewczyny? Polina (Magdalena Wróbel) wraz ze swoim byłym szefem Jackiem (Krzysztof Czeczot) i Swietą (Anna Maria Buczek) będą rozkręcać nowy biznes handlując ubrankami dla dzieci. Jednak nie wszystko pójdzie po ich myśli. Swieta kwitnie u boku Mecenasa (Krzysztof Stelmaszyk) i niespodziewanie stanie przed szansą kariery w Polsce w swoim zawodzie. Czy pogodzi miłość z pracą? Olyia (Katarzyna Ucherska) rozpocznie studia w Warszawie i mierząc się z zazdrością Tomka (Adrian Zaremba) będzie się także zmagać ze znacznie większymi problemami. Uliana (Anna Gorajska) będzie kontynuować lekcje u Profesora (Stanisław Brejdygant) i kiedy wydaje się, że jest na drodze do szczęścia, przyjeżdża Denis (Karol Pocheć).

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger