Opole 2017: Herbuś, Norbi i Patyra poprowadzą taneczne After Party. Kto na scenie?

Aktorka Edyta Herbuś, nowa twarz Teleexpressu Rafał Patyra oraz charyzmatyczny Norbi – takie trio w niedzielny wieczór (11 czerwca 2017 roku) poprowadzi po raz pierwszy na Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki koncert Opole After Party.

 – Festiwal w Opolu jest najsłynniejszą sceną muzyczną w Polsce, która tego dnia stanie się również sceną taneczną. Dla mnie to wielka radość powrotu do widzów telewizji publicznej, którzy tak mocno kibicowali mi w jednym z najważniejszych dniu w życiu – konkursie tanecznej Eurowizji. Traktuję to spotkanie, jako sentymentalny powrót do tanecznych korzeni, choć w zupełnie nowej roli – konferansjerki – mówi Edyta Herbuś.

Jak zapowiada TVP, podczas Opole After Party widzowie usłyszą największe przeboje polskiej muzyki tanecznej. Od big-beatu i prywatek lat 70-tych, przez elektroniczny pop lat 80-tych, po wszelkie odmiany muzyki dance obecnej w Polsce od lat 90-tych. Na scenie pojawi się oryginalny miks artystów. Od Tercetu Egzotycznego, Wojciecha Gąssowskiego przez Papa D. do Stachursky’ego.

Podczas tego wieczoru zabrzmią przeboje największych gwiazd polskiej sceny: Urszuli, Kombii, Jerzego Połomskiego, Blue Cafe, grupy Bolter, Haliny Frąckowiak i Izabeli Trojanowskiej. Bez tych hitów nie ma dobrej zabawy.

Oprawę muzyczną nadadzą Torres Brothers pod kierownictwem Tomasza Torresa. Reżyserem koncertu jest Konrad Smuga.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger