Zygmunt Chajzer jurorem w show „Supermodelka Plus Size”

Jednym z jurorów w talent-show „Supermodelka Plus Size”, polskiej wersji „Curvy Supermodel”, będzie Zygmunt Chajzer. Program będzie emitowany w Polsacie jesienią br.

O tym, że będzie jurorem w „Supermodelka Plus Size”, Zygmunt Chajzer poinformował w sobotę, goszcząc w audycji Marzeny Rogalskiej w Radiu Złote Przeboje.

– Mieliśmy pilotowe odcinki i wygląda to fajnie, ciekawie, inaczej, czasami zabawnie – stwierdził.

Program jest oparty na formacie „Curvy Supermodel”, który jesienią ub.r. zadebiutował w niemieckiej telewizji RTL2. W show biorą udział kobiety w wieku 18-28 lat, mające minimum 170 cm wzrostu i noszące odzież w rozmiarze minimum 42.

W każdym z 10 odcinków czwórka jurorów, wspólnie z ekspertami z różnych dziedzin, będzie przygotowywać uczestniczki do pracy jako modelki. Uczestniczki będą sprawdzać się m.in. w zadaniach aktorskich, sportowych i tanecznych. Jurorzy po każdym odcinku będą decydować, które osoby przejdą do następnego etapu. P

roducentem polskiej wersji programu jest firma Rochstar, która w lutym i marcu br. przeprowadziła casting na uczestniczki.

Zygmunt Chajzer w przeszłości prowadził w Polsacie różne teleturnieje i programy rozrywkowe, m.in. „Idź na całość”, „Grasz czy nie grasz”, „Gwiezdny cyrk” i „Moment prawdy”. Współpracował też m.in. z TVN, przez wiele lat był związany z radiową Jedynką, w latach 2013-2015 prowadził audycje w Radiu Złote Przeboje, a od połowy 2015 roku jest związany z Radiem Pogoda (od września ub.r. poranne pasmo prowadzi wspólnie z Joanną Piłat-Kruk).

Czytaj więcej na: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/supermodelka-plus-size-polsat-zygmunt-chajzer-jurorerem

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger