„Discopoland” i „Głodne kawałki” w TVP2

W niedzielę, 23 kwietnia br. TVP2 rozpocznie emisję muzyczno-dokumentalny cyklu „Discopoland”. Dzień wcześniej na antenie stacji zadebiutuje nowy talk-show z udziałem youtuberów i blogerów zatytułowany „Głodne kawałki”.

„Discopoland” to muzyczno-dokumentalna seria, opowiadająca o fenomenie muzyki disco polo, o jej odbiorcach, twórcach i o tym, co sprawia, że gatunek ten cieszy się w Polsce nieustającą popularnością.

Twórcy cyklu z kamerami odwiedzą miejsca związane z fenomenem nurtu disco polo, zajrzą za kulisy scen koncertowych, dyskotek, sal weselnych i fanklubów. Porozmawiają z muzykami i tymi, którzy są odbiorcami ich twórczości.

– Program realizowany będzie w atrakcyjnej i dynamicznej formie, nawiązującej do najnowszych trendów, prezentowanych w światowych stacjach muzycznych – czytamy w komunikacie TVP.

Gwiazdą pierwszego odcinka będzie zespół Mejk i wokalistka Elwira. Widzowie poznają również Patrycję i Damiana – fanów muzyki disco polo, oraz „Maziego”, będącego ochroniarzem w warszawskim klubie Explosion. Premierowe odcinki „Discopoland” na antenie Dwójki będzie można śledzić w niedziele o godz. 22.15, począwszy od 23 kwietnia br.

Drugą kwietniową nowością TVP2 jest cykl „Głodne kawałki”, w którym polscy blogerzy, vlogerzy i ich goście w swobodnej atmosferze dyskutują o tym, co ich najbardziej zainteresowało lub poruszyło w ostatnich dniach: od aktualnych wydarzeń, poprzez bieżącą problematykę społeczną, zjawiska z pogranicza kultury, po kwestie stricte życiowe. Pretekstem do wymiany zdań będą m.in. internetowe filmy.

Nie zabraknie również elementów rozrywkowych, jak choćby popularne „challenge”, czyli wyzwania i zabawy towarzyskie, w których kluczową rolę odgrywa żart, dystans i element zaskoczenia. W programie wystąpią m.in.: Cybermarian (twórca dowcipnych filmów publikowanych w internecie) i Piotr Ogiński (kucharz, prowadzący autorski internetowy kanał kulinarny), a także Tomasz Majewski (gość pierwszego odcinka). Premiera „Głodnych kawałków” na antenie TVP2 odbędzie się w sobotę, 22 kwietnia br. o 21.50.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger