XI Płocka Noc Kabaretowa na żywo w Polsacie

Paranienormalni, Marcin Daniec Kabaret Skeczów Męczących czy Kabaret Młodych Panów to tylko część z gwiazd, które wystąpią podczas XI Płockiej Nocy Kabaretowej – „Kobieta pracująca”. Bezpośrednia transmisja w Polsacie już 30 kwietnia 2017 roku.

30 kwietnia 2017 roku po raz jedenasty Płock zmieni się w stolicę polskiego kabaretu, a wszystko to za sprawą otwierającej sezon plenerowych występów XI Płockiej Nocy Kabaretowej. W amfiteatrze nad Wisłą artyści zmierzą się z legendą kobiety pracującej. Ta najsławniejsza, wykreowana przez niezapomnianą Irenę Kwiatkowską w kultowym „40-latku” może być tu tylko jednym z przykładów, bo w dzisiejszych czasach kobieta podejmuje się różnych zadań i w większości cytując tę klasyczną postać – „żadnej pracy się nie boi”. Płeć piękna pracuje ciężej, często na kilku etatach doskonale radząc sobie zarówno z zawodowymi wyzwaniami jak i w domu. Artyści kabaretowi będą więc mieć spore pole do popisu w poszukiwaniu najbardziej zapracowanej kobiety w Polsce. Miejscem castingu będzie płocka scena, a całość poprowadzi prawdziwa kobieta pracująca – Katarzyna Pakosińska, którą wspomoże kabaret Nowaki.

Warto będzie spędzić ten wieczór przed telewizorem, by przekonać się, jakie absolutnie premierowe skecze przedstawią gwiazdy polskiej kabaretowej sceny. W poszukiwaniach kobiety pracującej wezmą udział: Paranienormalni, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Marcin Daniec, Formacja Chatelet, Kabaret K2 oraz Mikołaj Cieślak i Iza Dąbrowska. W Płocku po raz pierwszy przed tak dużą publicznością telewizyjną wystąpią również laureatki tegorocznej Paki, czyli piękne dziewczyny z kabaretu A jak.

Bezpośrednia transmisja w Telewizji Polsat 30 kwietnia 2017 roku (niedziela) o godzinie 20.00.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger