TVN Meteo nadaje na żywo w internecie

TVN Meteo na dobre zniknął z telewizyjnych ekranów, ale wciąż jest dostępny „na żywo”, dla wszystkich, w internecie. Jak już informowaliśmy, od 7 stycznia 2017 roku na polskim rynku telewizyjnym zadebiutował nowy, lifestylowy kanał HGTV Home & Garden. Stacja na telewizyjnych ekranach zastąpiła TVN Meteo Active.

Mamy jednak dobrą wiadomość dla sympatyków TVN Meteo. Stacja nadal nadaje. Swoje ulubione programy i prezenterów (Dorota Gardias, Omenaa Mensah, Agnieszka Cegielska, Anna Dec i Tomasz Wasilewski) od teraz widzowie mogą oglądać na żywo w internecie pod adresem tvnmeteo.pl. W ramówce znajdują się aktualne prognozy pogody, informacje pogodowe dla kierowców, relacje reporterów, ciekawostki z kraju i ze świata. Dodatkowo Tomasz Wasilewski co niedzielę zaprosi na 16-dniową, autorską prognozę pogody.
To nie koniec zmian. Jak zapowiada nadawca, wkrótce TVN Meteo zyska nową aplikację na urządzenia mobilne. Jej użytkownicy zyskają dostęp do aktualnych prognoz pogody, informacji oraz dostęp do kanału na żywo. Użytkownicy będą mogli także podzielić się pogodą z innymi w portalach społecznościowych.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger