Cyfrowy Polsat wyłączy CBS Drama i Orange Sport, a włączy AMC HD, Eleven Extra, TVP ABC i Super Polsat (akt.)

Cyfrowy Polsat poinformował o zmianach programowych. Z oferty zostaną wyłączone kanały CBS Drama i Orange Sport. Włączone zostaną z kolei AMC HD, Eleven Extra, TVP ABC i Super Polsat. Ponadto, zamiast CBS Drama Cyfrowy Polsat wprowadził do niższych pakietów stację CBS Action. Od kilku miesięcy można ją oglądać od pakietu Rodzinnego HD, a nie od Film HD jak wcześniej.

AMC HD powstał z miłości do filmu i niezwykłych historii. Kanał prezentuje popularne na całym świecie filmy, a także uznane produkcje własne. Będzie dostępny w pakiecie Film HD.

Eleven Extra oferuje najważniejsze europejskie rozgrywki piłki nożnej na żywo, takie jak: Ligue 1, Serie A TIM czy FA Cup, a także English Football League Championship, Puchar Ligi Angielskiej, ligę brazylijską, belgijską i szkocką, Velux EHF, czyli Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych. Kanał prezentuje filmy dokumentalne o tematyce sportowej i powtórki najciekawszych wydarzeń pokazywanych na Eleven i Eleven Sports. Kanał dostępny będzie w pakiecie Eleven Sports HD.

TVP ABC to jedyny polski ogólnodostępny kanał telewizyjny dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, który uczy poprzez zabawę. O tym, że stacja dołączy do oferty Cyfrowego Polsatu informowaliśmy już wcześniej.

Natomiast nadawcy kanałów CBS Drama i Orange Sport podjęli decyzję o zakończeniu działalności stacji. Od 1 stycznia 2017 r. kanały te nie będą dostępne w ofertach programowych polskich dostawców.

Dodatkowo od 2 stycznia kanał Polsat Sport News będzie nadawał w jakości HD, a do oferty operatora dołączy Super Polsat.

Aktualizacja z 2 stycznia:

Wszystkie kanały dołączyły do oferty Cyfrowego Polsatu zgodnie z harmonogramem.

Nowe kanały trafiły na listę kanałów w dekoderach Cyfrowego Polsatu na następujące pozycje:

13 – Polsat Sport News HD

55 – AMC HD

84 – Super Polsat

95 – TVP ABC

227 – Eleven Extra HD

Dokonano także następujących zmian:

– CBS Action przesunięto z pozycji 55 na 52, gdzie kanał zastąpił CBS Drama, który zakończył emisję w Polsce z uwagi na decyzję nadawcy

– TV Puls HD przesunięto z pozycji 84 na 157 (dotychczas wolną)

– Da Vinci Learning przesunięto z pozycji 95 na 170 (dotychczas wolną)

– TVP 3 przesunięto z pozycji 196 na 68

– Polsat Viasat Nature przesunięto z pozycji 68 na 165 (dotychczas wolną)

– z pozycji 20 usunięto Orange Sport, który decyzją nadawcy zakończył przekaz.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger