Świąteczny odcinek reality show TVP1 „Rolnik szuka żony”

Bohaterowie wszystkich edycji najpopularniejszego programu rozrywkowego w Polsce w specjalnym odcinku już 25 grudnia o godz. 21.30 w TVP1.

Trzecia seria wielkiego hitu Jedynki – „Rolnik szuka żony” – już za nami, lecz związane z nią emocje wcale nie gasną. Media społecznościowe ciągle prześcigają się w dostarczaniu informacji o sercowych rozterkach uczestników programu, które – wbrew oczekiwaniom – nie doprowadziły do „happy endu” w finałowym odcinku.

Z bohaterami programu „Rolnik szuka żony” widzowie Jedynki nie rozstają się jednak na zbyt długo. 25 grudnia o godz. 21.30, w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, Jedynka zaprosi wszystkich widzów na specjalny odcinek show, by wspólnie z uczestnikami trzech dotychczasowych jego edycji zasiedli do wspólnego stołu. Nie zabraknie choinki i pierogów, a przede wszystkim nowinek, anegdot i wspomnień z okresu realizacji programu.

Trzecia seria „Rolnika…” okazała się jego najlepiej oglądaną edycją, gromadząc ponad 4,6 mln widzów i najwyższe udziały – 30 proc. Najlepiej oglądane odcinki trzeciej serii, z widownią powyżej 5 milionów, miały swoje premiery 23 października oraz oraz 6 listopada br. Podczas emisji show TVP1 była pierwszym wyborem widzów, zdecydowanie wyprzedzając konkurencję. Dla porównania – drugą edycję „Rolnika…”, emitowaną w analogicznym okresie ub.r., oglądało średnio 4,2 mln osób, co przekładało się na 26 proc. udziału w grupie 4+ . Oznacza to, że jesienią 2016 roku show TVP1 zyskał 424 tys. widzów. Zdecydowanie zwiększyły się również jego udziały w rynku.

Rewelacyjne wyniki wykreowały reality show Jedynki na najpopularniejszy program rozrywkowy w Polsce. O utrzymanie tego prymatu twórcy „Rolnika…” zamierzają ostro zawalczyć w ramach czwartej jego edycji, najprawdopodobniej jesienią 2017 roku. Przygotowania już się rozpoczęły – zgłoszenia do udziału w programie można składać do 31 stycznia.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger