„Tele Przewodnik”- jesień w TV (2016)

„Tele Przewodnik” czyli jesień w TV- tu znajdziecie informacje o tym, kiedy i gdzie będą emitowane premierowe odcinki ulubionych seriali i programów, ale też nowości w TVP1, TVP2, Polsacie i TVN.

PONIEDZIAŁEK-PIĄTEK, GODZ. 8:00-19:00:

8:00- Pytanie na śniadanie (TVP2)

8:00- Dzień dobry TVN (TVN)

8:15- Kwadrans polityczny (TVP1)

12:00- Pielęgniarki (Polsat)

13:00- Trudne sprawy (Polsat)

14:45- Dlaczego ja? (Polsat)

15:00- Rozmowy w toku (TVN)

15:20- Obserwator (TVP1, emisja od poniedziałku do czwartku)

15:20- Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie… (TVP1, emisja tylko w piątki)

16:00- Szkoła (TVN)

16:30- Na ratunek 112 (Polsat)

17:00- Gliniarze (Polsat)

17:00- Ukryta prawda (TVN)

17:05- Tylko z tobą (TVP2)

17:25- Jaka to melodia? (TVP1)

18:00- Klan (TVP1)

18:00- Pierwsza miłość (Polsat)

18:00- Szpital (TVN)

18:50- Jeden z dziesięciu (TVP2)

PONIEDZIAŁEK, PO GODZ. 20:00:

20:30- Ja to wiem (TVP1)

20:05- Barwy szczęścia (TVP2)

20:10- MegaHit (Polsat)

20:15- Na Wspólnej (TVN)

20:40- M jak Miłość (TVP2)

20:55- Singielka (TVN)

21:30- Druga szansa (TVN)

21:45- Bake off- Ale ciacho! (TVP2)

22:30- Ślub od pierwszego wejrzenia (TVN)

22:45- Bake off- Ale przepis! (TVP2)

WTOREK, PO GODZ. 20:00:

20:05- Barwy szczęścia (TVP2)

20:05- Hell’s Kitchen- Piekielna Kuchnia (Polsat)

20:15- Na Wspólnej (TVN)

20:25- Rozdarte serca (TVP1)

20:40- M jak Miłość

20:55- Singielka (TVN)

21:25- Komisja morderstw (TVP1)

21:30- Top Model (TVN)

21:45- Magazyn Ekspresu Reporterów (TVP2)

22:20- Chodzi o pieniądze (TVP1)

22:30- Kuba Wojewódzki (TVN)

22:50- Firmowe ewolucje (TVP1)

ŚRODA, PO GODZ. 20:00:

20:05- Barwy szczęścia (TVP2)

20:05- Świat według Kiepskich (Polsat)

20:15- Na Wspólnej (TVN)

20:25- Hit, Hit, Hurra (TVP1)

20:35- Top Chef. Gwiazdy od kuchni (Polsat)

20:40- Na dobre i na złe (TVP2)

20:55- Singielka (TVN)

21:30- Azja Express (TVN)

21:45- Na sygnale (TVP2)

22:05- Rinke za kratami (Polsat)

CZWARTEK, PO GODZ. 20:00:

20:05- Barwy szczęścia (TVP2)

20:05- Nasz nowy dom (Polsat)

20:15- Na Wspólnej (TVN)

20:30- Ojciec Mateusz (TVP1)

20:40- Kochanie, ratujmy nasze dzieci (TVP2)

20:55- Singielka (TVN)

21:05- Przyjaciółki (Polsat)

21:25- Sprawa dla reportera (TVP1)

21:30- Kuchenne rewolucje (TVN)

22:05- Zdrady (Polsat)

22:25- Warto rozmawiać (TVP1)

PIĄTEK, PO GODZ. 20:00:

20:00- Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami (Polsat)

20:00- SuperKino (TVN)

20:05- Barwy szczęścia (TVP2)

20:25- Serial (TVP1)

20:40- O mnie się nie martw (TVP2)

21:40- Rodzinka.pl (TVP2)

22:20- Artyści (TVP2)

SOBOTA:

7:30- Pytanie na śniadanie (TVP2)

8:00- Dzień dobry TVN (TVN)

10:15- Ewa gotuje (Polsat)

12:15- Południk Wildsteina (TVP2)

12:45- Wiersz codzienny (TVP2)

14:00- Familiada (TVP2)

14:35- Sonda 2 (TVP2)

17:10- W tyle wizji- Best of the Best (TVP2)

19:05- Postaw na milion (TVP2)

20:00- Mam talent! (TVN)

20:05- The Voice of Poland (TVP2)

20:25- Komisarz Alex (TVP1)

22:10- Twoja twarz brzmi znajomo (Polsat)

NIEDZIELA:

8:30- Dzień dobry TVN (TVN)

11:00- Jak to działa? (TVP1)

11:00- Co za tydzień (TVN)

11:25- Zakochaj się w Polsce (TVP1)

11:30- Podróże z historią (TVP2)

12:55- Łowcy (TVP1)

14:00- Familiada (TVP2)

14:35- Sonda 2 (TVP2)

17:30- Zatrzymaj chwilę (TVP1)

18:00- Ugotowani (TVN)

18:40- Jaka to melodia? (TVP1)

19:30- Myślnik, program z książką w roli głównej (TVP2)

19:30- Państwo w państwie (Polsat)

20:00- MasterChef (TVN)

20:05- Kabaret na żywo (Polsat)

20:25- Ranczo (TVP1)

21:25- Rolnik szuka żony (TVP1)

21:30- Na noże (TVN)

22:15- Żarty i bardy (TVP2)

OPISY PROGRAMÓW:

>> Jesień w TVP1

>> Jesień w TVP2

>> Jesień w Polsacie

>> Jesień w TVN

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger