TVP1 nie pokaże wiosną 2017 r. „Dziewczyn ze Lwowa 2”

Choć Telewizja Polska twierdzi, że jest zainteresowana kontynuacją serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, to mimo wcześniejszych zapewnień nie pokaże jej wiosną przyszłego roku. TVP jeszcze nie zdecydowała, kiedy ruszy produkcja kolejnych odcinków serialu.

Jeszcze w pierwszej połowie lipca wszystko wskazywało na to, że drugą serię serialu „Dziewczyny ze Lwowa” TVP1 pokaże wiosną 2017 roku. Zdjęcia miały ruszyć jeszcze w tym roku, a umowa na realizację nowych odcinków między TVP i Studio A miała zostać sfinalizowana w wakacje.

Jednak kilka dni temu, Katarzyna Ucherska, jedna z aktorek grających w serialu, napisała na Facebooku, że druga seria „Dziewczyn ze Lwowa” nie będzie realizowana w tym roku, w związku z czym na pewno nie pojawi się w TVP1 wiosną przyszłego roku. „Dostałam dzisiaj oficjalną wiadomość. Nowe władze Telewizji Polskiej podjęły decyzje w sprawie kontynuacji ‘Dziewczyn ze Lwowa’. Druga seria nie będzie realizowana w tym roku. Oznacza to, że nie będziecie nas oglądać na wiosnę, wbrew naszym nadziejom i oczekiwaniom. Dziękuję, że tak licznie byliście z nami. Dziękuję, za nominacje do Orłów i Telekamer” – stwierdziła Ucherska.

Podobno Telewizja Polska jest zainteresowana kontynuacją serialu „Dziewczyny ze Lwowa”, jednak ostateczna decyzja w tej sprawie zapadnie dopiero w ramach prac nad kolejnymi ramówkami.

>> CZYTAJ RÓWNIEŻ: TVP1 kręci drugi sezon serialu „Dziewczyny ze Lwowa”. Premiera jesienią

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger