„Co słychać, Polsko” jesienią w TVP1 (AKTUALIZACJA)

29 sierpnia TVP1 zacznie emitować po „Teleexpressie” nowy program lifestylowy „Co słychać, Polsko”, który będzie prowadzony na zmianę przez Annę Popek i Paulinę Chylewską. Zastąpi on w ramówce „Świat się kręci”, z którego nadawca zrezygnował w czerwcu br.

Nieoficjalne informacje o „Co słychać, Polsko”, które pojawiły się w zeszłym tygodniu, potwierdził prezes TVP Jacek Kurski w wywiadzie we „W Sieci”. Z oferty reklamowej TVP1 wynika, że nowy program będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 17:25.

„Co słychać, Polsko” będzie składać się z rozmów z gośćmi o bieżących sprawach społecznych, politycznych i kulturalnych. Odcinek będzie trwał około godziny. Jak przekazało nam centrum informacji TVP, program jest autorskim formatem nadawcy i będzie produkowany wewnętrznie.

Wraz z prowadzeniem tego programu na antenę TVP1, zmieni się popołudniowa ramówka tej stacji. Ramówka obowiązująca od 29 sierpnia w godzinach 16:00- 20:00:
16:00- Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem
17:00- Teleexpress
17:15- Pogoda
17:25- Co słychać, Polsko
18:20- Klan
18:55- Jaka to melodia?
19:30- Wiadomości

AKTUALIZACJA: Wbrew wcześniejszym zapowiedziom nowy program lifestylowy „Co słychać, Polsko” nie zacznie być pokazywany w TVP1 z początkiem jesiennej ramówki. Start jego emisji został przesunięty na późną jesień.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger