Jarosław Kret zwolniony z TVP!

Prezenter pogody Jarosław Kret nie znalazł się w nowym grafiku dyżurów antenowych Telewizji Polskiej, a z końcem czerwca wygasa jego umowa z TVP. Telewizja Polska na razie nie komentuje sprawy.

– Jarek właśnie się dowiedział, że nie ma go na grafiku. Od koleżanki, nie od szefów. Dyrektor nie znalazł czasu, by mu podziękować – poinformowała w środę po południu na Facebooku Beata Tadla, która jest partnerka życiowa Jarosława Kreta.

Według Tadli usunięcie Kreta z grafika oznacza, że TVP definitywnie zakończy z nim współpracę. – Szefostwa TVP nie stać nawet na godne pożegnanie jednej ze swoich największych gwiazd – skrytykowała dziennikarka.

W rozmowie z Gazeta.pl Jarosław Kret poinformował, że był zatrudniony w TVP na umowie cywilnoprawnej przedłużanej co kilka miesięcy. Jego obecna, półroczna umowa obowiązuje do końca czerwca. W ostatnim czasie był kilka razy wzywany na spotkanie z Mariuszem Pilisem, dyrektorem Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, ale w ostatniej chwili rozmowę odwołano.

Jarosław Kret rozpoczął pracę w TVP ponad 20 lat temu. Był m.in. reporterem „Teleexpressu” i gospodarzem programów podróżnych w Warszawskim Ośrodku Telewizyjnym (obecnie TVP3 Warszawa). Prezenterem pogody został w 2002 roku. Dwa lata później zaczął przedstawiać prognozy po „Wiadomościach” w TVP1, a od 2013 roku także w porannym paśmie TVP Info.

W 2012 roku otrzymał Telekamerę w kategorii Prezenter pogody.

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger