Polsat organizuje 6 letnich imprez muzycznych

Polsat planuje organizację kilku dużych letnich imprez muzycznych. W czerwcu odbędzie się jubileusz zespołu Ich Troje, w lipcu – dwa koncerty w ramach trasy z Radiem ZET i festiwal „Disco pod gwiazdami”, a w sierpniu koncert „Legendy Popu” i dwudniowa impreza na zakończenie wakacji.

Polsat rozpocznie muzyczny sezon wakacyjny w piątek, 24 czerwca br. Tego dnia w katowickim Spodku zorganizowany zostanie jubileusz 20-lecia zespołu Ich Troje. – Z kolei na lipiec planujemy dwa koncerty w ramach letniej trasy organizowanej wspólnie z Radiem ZET – mówi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu. 9 lipca br. (sobota) w Toruniu wystąpią m.in. Bajm, Urszula, Sound’n’Grace, Szymon Chodyniecki, Sarsa i Margaret, natomiast 24 lipca br. (niedziela) w Uniejowie na scenie pojawią się m.in. Feel, Blue Cafe, Natalia Szroeder, Kombii oraz Varius Manx.

– Na 12 i 13 sierpnia br. (piątek i sobota) zaplanowaliśmy festiwal „Disco pod gwiazdami”, który odbędzie się w Stężycy. Tym razem zaprosiło nas urocze miasteczko na Kaszubach, nad jeziorem z pięknym amfiteatrem. Koncert odbędzie się z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd – informuje nas Terentiew. Z kolei 20 sierpnia br. (sobota) w Łodzi odbędzie się koncert „Legendy Popu”. Na scenie zaprezentują się artyści, którzy zyskali polarność w latach 90-tych, wystąpią m.in. Varius Manx, IRA, Edyta Górniak, Wilki, T LOVE oraz Andrzej Piaseczny.

Jak informuje Nina Terentiew, w ostatni weekend tegorocznych wakacji w Amfiteatrze Kadzielnia w Kielcach Polsat zorganizuje dwudniową imprezę, w czasie której 27 sierpnia (w sobotę) odbędzie się kabareton, a 28 sierpnia (w niedzielę) we współpracy z RMF FM zorganizowany zostanie koncert na przebój lata. Zwycięzcę wyłonią telewidzowie za pośrednictwem głosowania sms. Pozostałe szczegóły imprezy nie są jeszcze ujawniane.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    źr. wirtualnemedia.pl

Przeczytaj również...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger