„Miodowe lata” powrócą w 2017 roku?

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy pokochali „Miodowe lata”. Wszystko wskazuje na to, że serial ten ma szansę doczekać się wznowienia. Prawdopodobnie jego kolejna wersja trafi na antenę już w przyszłym roku- informuje ”Super Express”.

Fani od dłuższego czasu domagali się nie tylko powtórek odcinków, ale wręcz ich kontynuacji. W końcu dopięli swego. Z tej informacji będą zadowoleni również aktorzy wcielający się dotychczas w głównych bohaterów. W związku z tym, iż zdecydowano o zakończeniu serialu „Ranczo” Cezary i Katarzyna Żak zostali bez stałej pracy. Gdyby ruszyły zdjęcia do „Miodowych lat” już jesienią mogliby pojawić się na planie.

– Serial niezmiennie cieszy się ogromną popularnością, bo wciąż można obejrzeć stare odcinki. Skoro aktorzy nie mają teraz pracy, można by ich ponownie wykorzystać. W grę wchodzi albo jeden sezon serialu, albo film kinowy, coś w rodzaju „Rancza Wilkowyje” – powiedziała osoba z produkcji w rozmowie z „Super Expressem”.

W kontynuacji serialu będą opowiadane dalsze losy Krawczyków i Norków, a także ich dorastających dzieci. Sukces ponownie będzie zależał przede wszystkim od jednego czynnika.

– Do tego potrzebny jest dobry scenariusz. Zrobienie tego dla pieniędzy nie wchodzi w rachubę – przyznał Artur Barciś w tej samej rozmowie.

To, czy serial faktycznie wróci na antenę okaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

Przeczytaj również...

3 komentarze

  1. Marcin Lewandowski napisał(a):

    Kultowy serial komediowy, który był wyemitowany w latach 1998-2003 w telewizji Polsat, pt. „Miodowe lata” będzie wyemitowane już 17 lutego 2017, i to w piątkowe wieczory, będzie to pomiędzy 21:25 a 22:35. Ta seria będzie liczyć 18 odcinków, w tym 1 specjalną. Wystąpić będą plejada aktorów po 20 latach. W rolę gościnne wystąpią: Irena Santor, Hubert Urbański, Bronisław Cieślak, Katarzyna Dowbor i Magda Gessler. Za produkcję nowych odcinków będą odpowiadać ATM Grupa S.A. i FremantleMedia Polska.

  2. Kamil napisał(a):

    na jakim kanale

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Advertisment ad adsense adlogger